Servis Husqvarna Krupina

Neustále sa snažíme skvalitňovať a rozširovať náš servis. Ponúkame dlhoročné skúsenosti, dôkazom toho, že ideme správnym smerom, je čoraz väčší počet našich spokojných zákazníkov. Neváhajte a pri poruche vášho výrobku Husqvarna sa obráťte na nás. Sme autorizovanými  predajcami a servisom výrobkov Husqvarna, poznáme problematiku záhradnej a lesnej techniky do podrobností.

Ak ste majiteľom domu a záhradkárčenie je vaším koníčkom, alebo ak ste pracovníkom profesionálnej firmy pre údržbu zelene, či pracujete v lese alebo stavebníctve, na našu profesionálnu radu sa vždy môžete spoľahnúť. Rovnako dôležité ako pre vás, je i pre nás, aby stroje, ktoré sa rozhodnete kúpiť a používať, boli presne na mieru podľa vašich potrieb. Tiež  pamätáme na to, že stroje potrebujú pre svoj optimálny výkon starostlivosť, servis a údržbu.

Absolvovali sme špeciálne školenia a dokážeme si poradiť so všetkými strojmi Husqvarna. Ostatne, kvalitný servis je jeden zo základných znakov autorizovaného predajcu Husqvarna.